menu
nagłówek | header | image
2023-04-11 23:40 Do wszystkich osób uczestniczących w Warsztatach zostały wysłane mailowo Certyfikaty Uczestnictwa.
2023-04-13 03:10 Do wszystkich osób uczestniczących w Warsztatach została wysłana mailowo informacja o dostępie do nagrań.

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Mamy wielki zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnych, już IV Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych, które odbędą się 1 kwietnia 2023 w pięknych wnętrzach Akademii Muzycznej w Katowicach.

W tym roku tematem wiodącym jest niealkoholowa stłuszczeniowa choroba wątroby (NAFLD) będąca wątrobową manifestacją zespołu metabolicznego. Problem istotnego uszkodzenia wątroby dotyczy wpradzie stosunkowo nielicznej grupy chorych, będąc jednak coraz częściej wskazaniem do transplantacji wątroby. Natomiast złożoność wiążących się z NAFLD problemów klinicznych, wymaga holistycznego podejścia do pacjenta i zaangażowania w opiece nad chorym wielu specjalistów. Poza NAFLD chcemy zaproponować spojrzenie na inne przyczyny stłuszczenia wątroby jak infekcje wirusami hepatotropowymi, głównie wirusem C zapalenia wątroby czy uszkodzenia toksycznego, polekowego, które w diagnostyce różnicowej stłuszczenia wątroby warto wziąć pod uwagę.

Wcześniejsze odsłony naszej konferencji spotkały się z Państwa zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem, liczymy, że zaproponowany tym razem temat i dobór wykładowców znajdzie również Państwa aprobatę. Zapraszamy do osobistego uczestnictwa, przewidujemy jednak także możliwość udziału w konferencji on-line.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

Uczestnicy Seminarium otrzymują 6 pkt edukacyjnych.

infarma badge
ikona PDF certyfikat w formacie PDF
infarma badge
polmedtech certyfikat
ikona PDF certyfikat w formacie PDF

Główni Sponsorzy

logo Abbvie logo Astellas logo Gilead

Sponsorzy

logo Accord logo Chiesi logo EwoPharma logo Merz logo ProMed logo Sanprobi

Archiwum

aktualizacja: 2023-04-13