menu
nagłówek | header | image
Dostęp do nagrań został przesłany na podane adresy e-mail w dniu 9.04.2022 w godz. 18:00-21:30
(w przypadku trudności ze znalezieniem wiadomości zalecamy przejrzenie skrzynki SPAM).
Certyfikaty zostaną przesłane do dnia 14 kwietnia.

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego, już po raz trzeci chciałabym Państwa zaprosić na Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne, które odbędą się 26 marca 2022 roku w Katowicach. Poprzednie dwie odsłony spotkały się z Państwa życzliwym zainteresowaniem dlatego mamy nadzieję, że i w tym roku podjęta tematyka znajdzie Państwa przychylność. Wiodącym tematem Warsztatów w bieżącym roku będzie rak wątrobowokomórkowy, nowotwór, z którego wzrastającą częstością spotykamy się niemal codziennie i który stanowi w chwili obecnej jedno z wiodącym wskazań do przeszczepienia wątroby. Poza tematyką nowotworową, ale w stałej łączności z tym problemem, chcemy zaproponować Państwu spojrzenie w nieco mniej oczywiste oblicze infekcji wirusem C zapalenia wątroby oraz dotknąć tematu najczęstszych autoimmunologicznych chorób wątroby, których częstość wraz z postępem cywilizacji niestety także wzrasta.

Tradycyjnie nasze spotkanie ma charakter warsztatowy, liczymy, że pandemia pozwoli nam spotkać się ponownie w pięknych wnętrzach Akademii Muzycznej w Katowicach, przewidujemy jednak także możliwość uczestnictwa w konferencji on-line. Zapraszamy lekarzy różnych specjalizacji: lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy chorób zakaźnych, gastroenterologów i transplantologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalności, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii chorób wątroby.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w III Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych i jak najszybszą rejestrację on-line. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

infarma badge
ikona PDF certyfikat w formacie PDF
infarma badge

Główni Sponsorzy

logo Accord logo Astellas logo Abbvie logo Gilead

Sponsorzy

logo Chiesi logo Sanprobi logo EwoPharma logo ProMed

Archiwum

aktualizacja: 2022-04-09