menu
nagłówek | header | image
Udostępnione zostało nagranie webinarium. Szczegóły w zakładce Nagranie webinarium

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Istnieje coraz więcej doniesień na temat nowej choroby COVID-19 i obserwacji klinicznych wskazujących na pozapłucne manifestacje tej choroby. Ten fakt skłonił nas do podjęcia tego tematu i zaproszenia Państwa do udziału w Interdyscyplinarnych e-Warsztatach: Koronawirus – czy groźny tylko dla płuc?, które odbędą się w bezpiecznej formie webinarium 24 października 2020.

Mamy nadzieję, że program, w którym obok wykładów pojawią się prezentacje przypadków klinicznych, a także wstępne wyniki badania obserwacyjnego odległych powikłań choroby u osób, które przebyły zakażenie koronawirusem, zyska Państwa zainteresowanie.

Forma elektroniczna spotkania, umożliwia także szeroką dyskusję i wymianę doświadczeń uczestnikom konferencji i już dziś zachęcam Państwa do rejestracji on-line. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach, które miejsce swe znajdą ponownie w przepięknych wnętrzach Sali Organowej Akademii Muzycznej w Katowicach skąd na „żywo” będziemy transmitować konferencję.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

infarma badge

Główny Sponsor

logo Astellas

Sponsorzy

logo Ewopharma logo Chiesi logo Promed logo Abbvie
aktualizacja: 2020-10-26