menu
nagłówek | header | image
Informacja z hasłem dostępu do nagrań zostanie wysłana w nocy 31.03./01.04. do wszystkich osób, które uiściły stosowną opłatę.

Zaproszenie

Wielce Szanowni Państwo,

W dniu 27 marca 2021 roku odbędą się w Katowicach (on-line) kolejne, II Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne: Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu. Pierwsze Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że staną się one cyklicznym spotkaniem przeznaczonym głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy chorób zakaźnych, gastroenterologów i transplantologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalności, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii chorób wątroby.

Cywilizacyjny zasięg wybranych problemów hepatologicznych sprawia, że każdy z nas każdego dnia styka się z chorymi z problemami wątrobowymi, a zmieniająca się epidemiologia przewlekłych chorób wątroby wymusza konieczność stałego uzupełnienia wiedzy w tym obszarze. Wierzymy, że warsztatowy charakter spotkania wzbogacony bogatym materiałem klinicznym, pozwoli na otwartą dyskusję i praktyczne wykorzystanie podjętych zagadnień.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w II Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych i jak najszybszą rejestrację on-line. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

infarma badge

Główni Sponsorzy

logo Astellas logo Gilead

Sponsorzy

logo Abbvie logo Chiesi logo EwoPharma logo MSD logo ProMed logo Sanprobi

Archiwum

aktualizacja: 2021-03-31