menu
nagłówek | header | image

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, jesteśmy zmuszeni przesunąć termin II Wiosennych Warsztatów Hepatologicznych „Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu” na pierwszą połowę 2021 r. Szczegółowa data Warsztatów zostanie opublikowana na początku przyszłego roku na stronie internetowej wydarzenia. Uiszczona opłata zjazdowa nie przepada i upoważnia do udziału w II Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych w 2021 r.

Za wszystkie zmiany, utrudnienia pragniemy przeprosić i jednocześnie wynagrodzić, serdecznie zapraszając Państwa na bezpłatne Warsztaty Interdyscyplinarne „Koronawirus – czy groźny tylko dla płuc?”, które odbędą się on line w czasie rzeczywistym 24 października 2020 r.

Szczegółowy program warsztatów jest dostępny tutaj.

infarma badge

Zaproszenie

Wielce Szanowni Państwo,

W dniu 28 marca 2020 roku odbędą się w Katowicach kolejne, II Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne: Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu. Pierwsze Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że staną się one cyklicznym spotkaniem przeznaczonym głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy chorób zakaźnych, gastroenterologów i transplantologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalności, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii chorób wątroby.

Cywilizacyjny zasięg wybranych problemów hepatologicznych sprawia, że każdy z nas każdego dnia styka się z chorymi z problemami wątrobowymi, a zmieniająca się epidemiologia przewlekłych chorób wątroby wymusza konieczność stałego uzupełnienia wiedzy w tym obszarze. Wierzymy, że warsztatowy charakter spotkania wzbogacony bogatym materiałem klinicznym, pozwoli na otwartą dyskusję i praktyczne wykorzystanie podjętych zagadnień.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w II Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych i jak najszybszą rejestrację on-line. Z wracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach, które miejsce swe znajdą ponownie w przepięknych wnętrzach Sali Organowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

Archiwum

aktualizacja: 2020-03-05