menu
nagłówek | header | image

Zaproszenie

Wielce Szanowni Państwo,

W dniu 27 marca 2021 roku odbędą się w Katowicach (on-line) kolejne, II Wiosenne Warsztaty Hepatologiczne: Od rozpoznania choroby do transplantacji narządu. Pierwsze Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że staną się one cyklicznym spotkaniem przeznaczonym głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy chorób zakaźnych, gastroenterologów i transplantologów oraz lekarzy wszystkich innych specjalności, pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowoczesnej diagnostyki i terapii chorób wątroby.

Cywilizacyjny zasięg wybranych problemów hepatologicznych sprawia, że każdy z nas każdego dnia styka się z chorymi z problemami wątrobowymi, a zmieniająca się epidemiologia przewlekłych chorób wątroby wymusza konieczność stałego uzupełnienia wiedzy w tym obszarze. Wierzymy, że warsztatowy charakter spotkania wzbogacony bogatym materiałem klinicznym, pozwoli na otwartą dyskusję i praktyczne wykorzystanie podjętych zagadnień.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w II Wiosennych Warsztatach Hepatologicznych i jak najszybszą rejestrację on-line. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mających się odbyć Warsztatach.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Dr hab. n. med. Joanna Musialik

infarma badge

Archiwum

aktualizacja: 2021-01-27